Home

достатъчен изтънчен ненавист ботев пловдив лудогорец Превръща се в мате посещение

Гол в 98' спаси Лудогорец и провали мечтания дебют на Душан Керкез начело  на Ботев Пловдив (ВИДЕО)
Гол в 98' спаси Лудогорец и провали мечтания дебют на Душан Керкез начело на Ботев Пловдив (ВИДЕО)

Лудогорец - Ботев (Пловдив) 2:2 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Лудогорец излъга Ботев Пловдив, гостите са бесни - Gol

Лудогорец - Ботев (Пловдив) 2:1, гол на Жоржиньо - Topsport.bg

Гол в 99-ата минута спаси Лудогорец срещу осакатен Ботев Пловдив (ВИДЕО) -  Спортни новини
Гол в 99-ата минута спаси Лудогорец срещу осакатен Ботев Пловдив (ВИДЕО) - Спортни новини

Скандал! От Ботев Пловдив са бесни, че реферите са подпрели Лудогорец - Gol

Икономичен Лудогорец удари Ботев с 2:0

БТА :: Лудогорец не срещна никакви затруднения срещу Ботев Пловдив и се  доближи до нова титла на България
БТА :: Лудогорец не срещна никакви затруднения срещу Ботев Пловдив и се доближи до нова титла на България

Лудогорец потрепери, но взе трите точки срещу Ботев (Пловдив)(ВИДЕО)

Лудогорец II се изправя срещу Ботев (Пловдив) II | ПФК Лудогорец

Ботев (Пловдив) - Лудогорец 0:2 мач от efbet Лига - Topsport.bg

Лудогорец и Ботев Пловдив се изправят в дербито на 25-ия кръг в efbet Лига  - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Лудогорец и Ботев Пловдив се изправят в дербито на 25-ия кръг в efbet Лига - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ивелин Попов разсипа Лудогорец, шампионите стигнаха до точката с Ботев Пд в  98-ата минута - Труд
Ивелин Попов разсипа Лудогорец, шампионите стигнаха до точката с Ботев Пд в 98-ата минута - Труд

Лудогорец се спаси от първа загуба в Разград от Ботев Пд в 99-ата минута -  efbet Лига - Dsport.bg
Лудогорец се спаси от първа загуба в Разград от Ботев Пд в 99-ата минута - efbet Лига - Dsport.bg

Ботев Пловдив - Лудогорец 0:2 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Gong.bg

Лудогорец се измъчи срещу Ботев Пд, но се нагнезди между ЦСКА и ЦСКА 1948 -  efbet Лига - Dsport.bg
Лудогорец се измъчи срещу Ботев Пд, но се нагнезди между ЦСКА и ЦСКА 1948 - efbet Лига - Dsport.bg

Ботев само с една победа над Лудогорец в шампионата! Време ли е за втората?

Лудогорец победи с 2:0 Ботев Пловдив на Колежа

Феноменален Ботев развенча Лудогорец, взе пак Купата след 36 години и се  класира за Европа! (видео+галерия)
Феноменален Ботев развенча Лудогорец, взе пак Купата след 36 години и се класира за Европа! (видео+галерия)

U16: Лудогорец - Ботев (Пловдив) 1:2 | Елитна юношеска група - VI кръг -  YouTube
U16: Лудогорец - Ботев (Пловдив) 1:2 | Елитна юношеска група - VI кръг - YouTube

Ботев Пловдив изтърва победата над Лудогорец - 2:2 в Разград - в Пловдив

Новата ера в Ботев Пловдив ще обърква плановете на Лудогорец преди мачовете  в Европа
Новата ера в Ботев Пловдив ще обърква плановете на Лудогорец преди мачовете в Европа

Ботев Пловдив започна подготовка за официалния дебют на Керкес в дербито с  Лудогорец - По света и у нас - БНТ Новини
Ботев Пловдив започна подготовка за официалния дебют на Керкес в дербито с Лудогорец - По света и у нас - БНТ Новини

Лудогорец - Ботев (Пловдив) по ТВ: Къде да гледаме двубоя в Първа лига?

Лудогорец - Ботев (Пловдив) 1:0 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Лудогорец с класика срещу Ботев (Пловдив) | ПФК Лудогорец

Лудогорец не успя да победи Ботев (Пловдив) | ПФК Лудогорец

Лудогорец II сломи Ботев (Пловдив) II с два гола на Влади Найденов | ПФК  Лудогорец
Лудогорец II сломи Ботев (Пловдив) II с два гола на Влади Найденов | ПФК Лудогорец